O nas

SŁOWO WSTĘPU
Szeroki zakres proponowanych usług jest możliwy dzięki strukturze zespołu z ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach, głębokiej i fachowej wiedzy i w pełni zaangażowanych w to, co robią.

Zakres umiejętności przekłada się na ofertę, w skład której wchodzi tworzenie stron www, od prostych wizytówek po rozbudowane portale i sklepy. Posiadamy własne produkty internetowe na podstawie których dostosowywana jest oferta, na życzenie wykorzystywane są także popularne i sprawdzone systemy zarządzania treścią, obiegu, składowania i wersjonowania dokumentów w korporacji. Proponujemy także wykorzystanie aplikacji mobilnych do rozwiązań biznesowych. Najciekawszą częścią naszej działalności jest wdrażanie kompleksowych systemów informatycznych, na które składają się zarówno aplikacje mobilne, desktopowe jak i systemy internetowe.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Niezależnie od typu pracy, duży nacisk stawiamy na precyzyjne modelowanie wymagań funkcjonalnych i projektowania klarownego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, który w łatwy sposób pozwala na korzystanie z naszych rozwiązań bez potrzeby szkoleń i czytania dziesiątek stron dokumentacji.

NASZ ZESPÓŁ
Na nasz zespół składają się głównie osoby o wykształceniu informatycznym. Korzystamy z wiedzy osób, które ukończyły specjalistyczne kierunki, takie jak

  • systemy multimedialne,
  • bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych,
  • systemy informatyczne,
  • informatyczne systemy zarządzania.

Oprócz tego współpracujemy z grafikami, analitykami biznesowymi, fotografami i wieloma innymi osobami.

JAK PRACUJEMY

Po otrzymaniu zlecenia i zakończeniu procesu wstępnej negocjacji przeprowadzany jest z klientem wywiad, który pozwoli na sformułowanie żądań klienta. Te są przekształcane w wymagania funkcjonalne, na bazie których powstanie cały system. Podejmowana jest decyzja o większym bądź mniejszym stopniu rozproszenia prac pomiędzy naszych współpracowników, w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki temu jednocześnie tworzone są projekty interfejsów użytkownika i projektowana logika działania systemu, co pozwala na oszczędność czasu i szybszy start na rynku.