Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Creation of dynamic property ProfileType::$id is deprecated w EntityAPIController->load() (linia 256 z /home/users/itchaos/public_html/itchaos/sites/all/modules/entity/includes/entity.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ProfileType::$data is deprecated w EntityAPIController->load() (linia 256 z /home/users/itchaos/public_html/itchaos/sites/all/modules/entity/includes/entity.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ProfileType::$status is deprecated w EntityAPIController->load() (linia 256 z /home/users/itchaos/public_html/itchaos/sites/all/modules/entity/includes/entity.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ProfileType::$module is deprecated w EntityAPIController->load() (linia 256 z /home/users/itchaos/public_html/itchaos/sites/all/modules/entity/includes/entity.controller.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property ProfileType::$rdf_mapping is deprecated w rdf_entity_load() (linia 412 z /home/users/itchaos/public_html/itchaos/modules/rdf/rdf.module).

Scrum mini F.A.Q.

Poniżej znajdują się odpowiedzi na kilka powszechnie spotykanych pytań, które zadawane są przy rozpoczynaniu pracy ze Scrumem. Miłego czytania.

Q:Dlaczego podczas porannych spotkań się stoi?
A:Ponieważ zniechęca to do niepotrzebnego przedłużania dyskusji.

Q:Co z zadaniami, których nie udało się zrealizować w sprincie?
A:Wpadają z powrotem do backlogu.

Q:Co z zadaniami zbyt trudnymi do realizacji?
A:Oznacza to, że albo zadanie jest źle sformułowane albo zespół źle dobrany.

Q:Jak rozpocząć spotkanie codzienne i od razu przejść do rzeczy?
A:Należy skupić uwagę uczestników spotkania. Na przykład kiepskim dowcipem (!).

Q:Kto uczestniczy w codziennych spotkaniach?
A:Kurczaki i świniaki.

Q:Po co kurczaki na spotkaniach?
A:Mogą być zainteresowani empirycznym doświadczeniem statusu aktualnych postępów prac zamiast czytaniem raportów.

Q:Czy kurczaki...?
A:Nie. Kurczaki głosu nie mają.

Q:Po co są codzienne spotkania?
A:Kwestie motywacyjne, zwiększenie przepływu informacji, integracja zespołu, poczucie wspólnego celu. Dodatkowo pozwalają na wnioskowanie i późniejsze korekty.

Q:Jak wygląda codzienne spotkanie?
A:O stałej porze, w stałym miejscu, z całym Zespołem i opcjonalnie zainteresowanymi kurczakami. Każdy świniak po kolei mówi co robił, co będzie robił i z czym miał problemy. Dyskusje są ucinane.

Q:Co z problemami, które wynikają na codziennych spotkaniach?
A:Omawiane są poza nimi, żeby nie angażować w nie osób, które nie są bezpośrednio z nimi związane. Wystarczy im informacja, że problem istnieje i że jest rozwiązywany / rozwiązany.

Q:Co, jeśli zadania zostaną zrealizowane dużo wcześniej niż było to planowane?